קידום בגוגל – עולם של אפשרויות חדשות

אין ספק כי התרבות המודרנית מחייבת תנאי שיווק וקידום העסק הנמדדים בפרמטרים שונים ממה שהכרנו עד כה. אם בעבר היה בעל עסק אחראי על יצירת קמפיין שיווקי הכולל פלאיירים וכרטיסי ביקור, פרסום במגזינים ואפילו פנייה לחברות פרסום שונות, מערכות עיתונים וחברות שיווק אחרות – על מנת להגיע אל כמה שיותר לקוחות ולהרחיב את מעגל הלקוחות הקיים. כיום, משעידן האינטרנט מכתיב את חיי כולנו, שיווק מגיע ישירות אל הלקוח עצמו ויוצר קשר בלתי אמצעי עם הצרכן הפוטנציאלי. אין צורך בתשלומי שיווק עצומים מדי חודש בחודשו ותקציבים מופרזים למימון הפרסום העצמי.

על ידי שירותי קידום בגוגל יכול כל בעל חברה לבחור את הקהל אליו הוא מעוניין לפנות ולהגדיל את מעגל הלקוחות הקיים שלו, ובהקצאת תקציב מאוזן או על פי התכנון האישי. קידום בגוגל מאפשר לכל בעל חברה לתמרן ולשלוט בהוצאות הפרסום והשיווק שלו, לבחור בדיוק את קהל היעד ולהחליט באילו אפיקי פרסום הוא מעוניין לפנות אל הקהל, ומיהו אותו קהל אליו הוא פונה.

קידום בגוגל כולל לא מעט אפשרויות פרסום הפונות אל קהל יעד מסוים או אל כמה פלחים שונים באוכלוסיה. למעשה, האינטרנט חולל תמורה מהפכנית בעולם השיווק, על ידי שינוי דפוסים מרכזיים בקשר בין מקבל לנותן השירות. אם בעבר נדרשו חברות פרסום ואנשי שיווק על מנת להגיע אל הקהל המבוקש, כמו גם השקעה של זמן ומאמץ, הרי שכיום כל שנדרש באמצעות קידום בגוגל הוא השקעה של סכום כספי שסוכם עליו מראש – והפרסום כבר עושה את שלו.

אחד המושגים המקובלים יותר בעולם הפרסום של קידום בגוגל הוא השיווק הויראלי, הוא כוחו של השיווק באינטרנט. בעולם האמיתי, פרסום שלא יקבל דחיפה מתמדת מצד הגוף המפרסם או המשווק, ייבול ויאבד מכוחו. באמצעות קידום בגוגל לעומת זאת, ניתן ליצור מערכת שיווקית מתקדמת אשר בכוחה לשווק את המוצר/ השירות הרצוי, גם ללא התערבות מתמשכת מצד הגוף המשווק. יתרה מכך, הלקוחות עצמם לוקחים חלק פעיל ובלתי מבוטל בשיווק הממונף, ומעבירים את המידע לגורמים נוספים.

קידום בגוגל כולל כמה וכמה אפיקי פרסום ואפשרויות למינוף המוצר/ השירות אותו מעוניינים להביא אל הלקוחות, ובאמצעות נקיטת כמה צעדים פשוטים, יכולה החברה ליצור לעצמה כרטיס או זהות עסקיים שייצגו אותה נאמנה בין החברות האחרות. חשוב מאוד לבחור בחברת קידום בגוגל אשר לה ניסיון בתחום הספציפי והיא יכולה להציע מגוון רחב של שירותי קידום בגוגל על האפיקים השונים הקיימים.

PK Studio / Shutterstock.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.