מה זה החלקה משקמת ביתית ומה היא החלקה מינרלית?

שושנה אולמן

נכתב על ידי שושנה אולמן

נוב 13, 2021

אם את מעוניינת להחליק את השיער שלך, ודאי נתקלת לא פעם בשלל תכשירים שונים, מחליקי שיער חשמליים ומגוון פתרונות אחרים להחלקת שיער. במה עדיף להשתמש, במה פחות, מה עלול לגרום נזק לשיער? שאלות מצוינות, בואי נדבר על זה.

מחליק שיער משקם הוא תכשיר מתוצרת חברות כמו ביאורגניק (BORGANIC), שמשפר את איכותו של השיער הפגום והופך אותו לרך, מבריק ובעל נפח. זה גם מונע את הנזק שנגרם על ידי עיצוב שיער באמצעות מחליק שיער חשמלי שפועל על בסיס של חום. אם את רוצה שיער בריא, מבריק ובעל נפח שיחזיק מעמד ליותר מיום אחד, השורות הבאות עבורך. ריכזנו עבורך כאן מידע לגבי החלקות מינרליות לשיער, החלקה לצמיתות, החלקה משקמת ועוד.

מה הוא מחליק שיער משקם?

החלקה משקמת הוא תמרוק ללא פורמלין ובאישור משרד הבריאות, מבית חברת ביאורגניק – BORGANIC. תכשיר זה משמש ליישור של שיער מתולתל, גלי או מקורזל עד כדי הפיכתו לשיער חלק לכל דבר. תכשירים אלו ידועים גם בכינוי של "החלקה משקמת לשיער" או "החלקה מינרלית לשיער".

מחליקי שיער משקמים עשויים מחומרים ידידותיים לשיער וללא כימיקלים, והם נטולים פורמלין. פורמלין הוא חומר אשר אינו מומלץ לשימוש על ידי משרד הבריאות. בעוד שמחליקים מינרליים מבוססים על מינרלים וחומרים מזינים אחרים, משקמי שיער כימיים מבוססים על חומרים שיכולים לגרום לתחושות של גירוד בקרקפת, צריבה ותחושת שריפה כללית בעור הגוף והראש. חשוב לזכור זאת, מכיוון שישנם בשוק ועל המדף לא מעט מוצרי החלקות לשיער שעלולים לפגוע במשתמשים בהם.

החלקה מינרלית לשיער – מה היא בעצם?

בסופו של דבר, החלקה מינרלית ביתית לשיער היא למעשה החלקה משקמת, בעוד שאת סוגי ההחלקות האלו ניתן לבצע לבד בבית. אין צורך לקבוע תורים ארוכים לעוד חודשיים אצל מעצב השיער, אין צורך להגיע אפילו למספרה.

את פשוט רוכשת את הקיט של ביאורגניק ונהנית מתוצאות מהירות של החלקה משקמת לשיער לצמיתות. ואם כבר נגענו במילה "צמיתות", חשוב לציין כי ההחלקה תקפה כל עוד השיער אינו צומח. אם תקפידי להסתפר, לא תצטרכי לבצע יותר החלקות. אבל אחת לחצי שנה בערך, אם לא תסתפרי, תצטרכי לחדש את ההחלקה. כך או כך, תוכלי להנות מהמראה החלק שתמיד רצית. וכמו שאמרנו, אפילו אין צורך לקבוע תור למעצב השיער עבור ההחלקה.

שושנה אולמן

שושנה אולמן

שושנה היא הכותבת הראשית של אתר בריאות, רפואה ואורח חיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *