מה ייחודי בקייטרינג חלבי

ידוע כי איכותו של המזון היא זו שקובעת את הזיכרון שיישאר מהאירוע ואת הרושם הכללי שייוותר אצל האורחים, זמן רב לאחר סיום האירוע. רבים יוצאים עייפים בתום הערב, משבחים או מבקרים את איכותו של המזון שהוגש, וגם כעבור כמה חודשים, לכשיישאלו על החוויה באירוע, סביר להניח שיציינו את האוכל לטובה או לרעה, ראשון מבין הגורמים האחרים. אין ספק כי קייטרינג במרכז המגיש מנות איכותיות ברמה גבוהה, יעניק לבעלי האירוע אירוע יוקרתי וברמה גבוהה.

רבים מתלבטים בין הזמנת קייטרינג חלבי לקייטרינג רגיל, אשר מציע יותר מנות כבדות ורבות מרכיבים, בעוד שקייטרינג חלבי מתמקד במנות איכותיות ואלגנטיות שאינן כוללות מרכיבים כבדים מדי. קייטרינג חלבי מתאים בדרך כלל לאירועים קטנים או לאירועים קלילים אליהם מוזמנים אורחים ממעגלים חברתיים שונים. קייטרינג חלבי כולל מנות אווריריות וקלות, הכוללות חומרי גלם קלים לעיכול בעלי מרכיבים יוקרתיים, שלא ניתן להשיג בכל מקום ובהשקעה מקסימלית בכל מנה.

לרוב, מזמינים קייטרינג חלבי לאירועים בהם נדרשת תנועה ושיחה, היכרויות או דיון כללי, וכך מאפשרים פעולות נוספות תוך כדי אכילה. במהלך הכנת קייטרינג חלבי ישנם שיקולים רבים הנלקחים בחשבון וביניהם חופש ונוחות התנועה, עיצוב מנות כך שניתן יהיה להחזיקן ביד, להתהלך איתן בחופשיות ולנהל 'סמול טוקס' ברחבי האירוע מבלי הפרעה. מנות של קייטרינג חלבי מצריכות השקעה גדולה יותר מהרגיל, בשל מחשבה על שילובן בפעילות הכללית. שהרי באירוע בו מוגשות שלוש מנות, מוקצה זמן לאכילה ולמנוחה ואילו בהגשת קייטרינג חלבי או קייטרינג במרכז לאירוע, יש צורך במחשבה מעמיקה והשקעה מרבית באופן ההתנהלות עם המטעמים השונים, צורת ההגשה ואופן האכילה.

על המנות המוגשות במסגרת קייטרינג במרכז בשימוש בחומרי גלם איכותיים להיות אסתטיות תמיד ולכן חשוב לבדוק מי הוא האחראי על עיצוב המנות ועל אופן הגשתן, לבדוק את טווח הניסיון שלו בתחום ואת המנות שהוגשו עד כה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.