מוניות הדר – חברת המוניות הוותיקה בארץ (1948) והמתחזים שקמו לה (הסיפור מאחורי הקלעים)

שושנה אולמן

נכתב על ידי שושנה אולמן

אוג 5, 2023

https://www.hadartaxi.com
להזמנות טלפוניות: 03-9711103
מוניות נתב"ג רמת השרון 7\24

מוניות הדר לוד בע"מ (נוסדה ב-1948) – תחנת המוניות הגדולה והוותיקה ביותר בישראל

מוניות הדרנוסדה בקום המדינה (זהירות מתחנות מתחזות!)

אלא אם עשיתם רה-לוקיישן לפני 70 ומשהו שנים, בטוח נחשפתם לשם המותג המוביל ביותר בישראל – מוניות הדר נתב"ג המקורי. אבל, לא בטוח שנחשפתם באמת לתחנה האמיתית. תאמינו או לא, גם בענף המוניות וההיסעים קיימים מתחרים אשר מתיימרים להתחזות לתחנות מפורסמות. בעוד שתחנות מוניות הדר לוד בע"מ נחשבת לסוג של סלבריטאית בענף ההסעות בישראל, תחנות רבות חולמות לקבל את הטייטל הנכסף שלה – ולפיכך מתחזות לה. כיצד נדע להבדיל בין התחנה המקורית לבין התחנות המתחזות לה? מה היתרונות של מוניות הדר נתב"ג המקורי? – המשיכו לקרוא.

קצת על הרקע, החזון והמהות של מוניות הדר לוד

כאמור, מוניות הדר לוד הוקמו במהלך קום המדינה, ליתר דיוק במהלך מלחמת העצמאות של ישראל בשנת 1948. החברה הוקמה על ידי דור המייסדים שלנו, כאשר המטרה בזמנו הייתה לספק שירותי הסעות העונים על הצרכים של היישובים ההולכים ומתהווים בישראל. הרבה יותר חשוב מאשר אינטרסים כלכליים, החברה נוסדה תחת חזון אשר מבוסס על אידיאולוגיה, ציונות ואהבה לארץ ישראל. במידה לא מעטה, החזון, הסיפור והרקע של מוניות הדר לוד מהווים את התמונה של ארץ ישראל האמיתית – מרקם חברתי, אידיאולוגי ולאומי. דבר אחד בטוח, במהלך מלחמת העצמאות, החברה צלחה המון אתגרים קיומיים שונים, מה שהוביל אותה להיות שם המותג החזק כל כך שהיא כיום.

מס' הבדלים בין תחנות מוניות נתב"ג 7\24 – באופן כללי

בעוד כי חברת מוניות הדר לוד (המקורית) מציעה שירותי הסעות נתב"ג 7\24, חברות מוניות אחרות פועלות באופן דומה. ואמנם השירותים עשויים להיראות זהים, ישנם הבדלים מסוימים שחשוב לקחת בחשבון. למשל, התחנה המקורית מספקת שירות של הסעות רמת השרון-נתב"ג במסירות ובמחויבות, וזאת בהתאמה מלאה לצרכים של הלקוחות ובתיאום ללוחות הזמנים האישיים שלהם. כמו כן, חברת מוניות הדר נתב"ג המקורי תספק לכם את היתרונות הבאים:

  • עמידה בתקנים המחמירים ביותר של משרד הרישוי והתחבורה.
  • שירות מופתי בכל שעות היממה, באדיבות וע"י נהגים מקצועיים.
  • מוניות אסתטיות, נקיות ומתוחזקות למשעי וללא דופי.
  • מוניות גדולות נתב"ג רמת השרון, עבור 5 – 6 מוסעים.

מוניות הדר נתב"ג המקורי – למה להימנע מתחנות מוניות מתחזות?

בפועל, צריך סה"כ להרים את העיניים ברחוב, ומיד אפשר להיתקל באינספור מוניות אשר נושאות את הדגל הצהוב הזה שם למעלה – עם כיתוב של מוניות הדר לוד בע"מ. אבל, רק חלק מהמוניות אכן שייכות לתחנה המקורית. כפי שכבר ציינו כאן לעיל, קיימות בשוק תחנות מוניות מתחרות אשר מהוות התחזות לכל דבר – מה שחשוב להימנע ממנו כמו שנמנעים מאש. הלכה למעשה, בואו נגיד ככה, תחנות אשר מרשות לעצמן להתחזות – הן תחנות אשר ירשו לעצמן לרמות את הלקוחות במחירי השירותים. מחפשים באופן ספציפי שירות של מוניות נתב"ג רמת השרון 7\24? – המשיכו קריאה.

מוניות נתב"ג רמת השרון 7\24 – מה היתרונות? (זהירות ממתחזים!)

אם אתם צריכים להזמין מוניות נתב"ג רמת השרון 7\24, דעו כי ישנם סוגים שונים של מוניות רמת השרון שדה התעופה בן גוריון. מונית רמת השרון נתב"ג עשויה לכלול מוניות פרייבט עבור 4 מוסעים, מוניות פרטיות לנתב"ג עבור 5 – 6 אנשים (מה שנקרא מוניות גדולות לנתב"ג 7\24), מוניות SUV אשר מותאמות למוסעים עם מזוודות גדולות ועוד. בתוך כך, היתרונות החשובים של מוניות הדר נתב"ג המקורי הם אלו:

  • למעלה מ-500 מוניות עבור כלל הצרכים של הסעות נתב"ג רמת השרון ובכל אזור המרכז.
  • התאמה מושלמת לכלל צרכי הלקוחות ולכל סוגי המזוודות.
  • איסוף והורדה בכל שעות היממה 7\24 מוניות נתב"ג.
  • עמידה בכללי ותנאי התחבורה המחמירים ביותר במשרד הרישוי.
  • מוניות אסתטיות, מדוגמות ומתוחזקות ללא דופי.

מוניות רמת השרון נתב"ג – בדקו שאתם לא מזמינים מתחזים!

כאמור, מוניות הדר נתב"ג המקורי היא תחנת המוניות הוותיקה בארץ מקום המדינה, אשר נוסדה בשנת 1948. נכון להיום, החברה מהווה את ספינת הדגל של ענף ההסעות בישראל, בה תוכלו למצוא התאמה מושלמת לכל הצרכים שלכם. המחירים הם מחירים מוסכמים ע"פ החוק, מראש או ע"פ מונה, כאשר השירות ניתן בצורה שקופה וברורה מראש.

בשורה התחתונה, בכל מקרה בו אתם צריכים שירות הסעות מוניות רמת השרון נתב"ג, בדקו מראש שאתם מזמינים שירות מתחנה מהימנה וכזאת שאינה מתחזה או מתיימרת למשהו שהיא לא.

בהצלחה, וטיסה נעימה!

שושנה אולמן

שושנה אולמן

שושנה היא הכותבת הראשית של אתר בריאות, רפואה ואורח חיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *